O G Ł O S Z E N I A

Ogłoszenia Duszpasterskie na 16 niedzielę

w ciągu roku (21.07.2024 r.)

1. W bieżącym tygodniu przeżywamy

2. Dziś po Mszy Św. błogosławieństwo pojazdów i Kierowców z racji rozpoczęcia tygodnia Św. Krzysztofa

3. W poniedziałek – Św. Marii Magdaleny. Mszy nie będzie. W świetlicy wielskiej o godz. 1900 spotkanie z Ks. Krzysztofem pielgrzymów udających się do sanktuariów Francji.

4. We wtorek – Św. Brygidy. Nabożeństwo do Św. Rity

5. W środę – Św. Kingi

6. W czwartek – Św. Jakuba. Msza Św. w Gręboszowie o godz. 1700

7. W piątek Św. Joachima i Św. Anny

8. W przyszłą niedzielę na zakończenie tygodnia Św. Krzysztofa zbiórka do puszek na zakup pojazdów dla Misjonarzy

9. W tym tygodniu Msze św. w Strzelcach od wtorku do soboty o godz. 1800, z wyjątkiem czwartku

10. Intencje mszalne na bieżący tydzień.

11. Dziękuję Pani Annie Kułakiewicz i Pani Marioli Dobosz, za zadbanie o porządek w kościele i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę o porządek w kościele powierzamy Pani Elżbiecie Czochór i Pani Krystynie Kuzio.

12. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką, Gość Niedzielny.

13. Dziękuję za okazaną pomoc, przekazane dary. Dziękuję za kwiaty i bukiety do naszej świątyni. Dziękuję za złożone ofiary na prace, Rodzina DAWID – 200 zł. i Ofiarodawczyni – 100 zł. Dziękuję za wykoszenie trawy i prace przy krzewach.

14. Dziękuję za ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym.

15. Życzę Wszystkim radosnego przeżywanie niedzieli, Bożego błogosławieństwa. Solenizantom i Jubilatom, świętującym w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia i życzę Bożego Błogosławieństwa.

Ogłoszenia Duszpasterskie na 15 niedzielę

w ciągu roku (14.07.2024 r.)

2. W poniedziałek – Św. Bonawentury

3. We wtorek – NMP z Góry Karmel

4. W czwartek – Msza Św. w Gręboszowie o godz. 1700

5. W sobotę – Bł. Czesława

6. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. błogosławieństwo pojazdów i Kierowców z racji rozpoczęcia tygodnia Św. Krzysztofa.

7. W tym tygodniu Msze św. w Strzelcach w poniedziałek o godz. 800 we wtorek, w środę, w piątek i w sobotę o godz. 1800

8. Intencje mszalne na bieżący tydzień.

9. Dziękuję Pani Dorocie Śliwa i Pani Monice Witoś, za zadbanie o porządek w kościele i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę o porządek w kościele powierzamy Pani Annie Kułakiewicz i Pani Marioli Dobosz.

10. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką, Gość Niedzielny.

11. Dziękuję za okazaną pomoc, przekazane dary. Dziękuję za kwiaty i bukiety do naszej świątyni. Dziękuję za wykoszenie trawy przy kościele i prace przy krzewach, Paniom za prace przy różach.

12. Dziękuję za ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym.

13. Życzę Wszystkim radosnego przeżywanie niedzieli, Bożego błogosławieństwa. Solenizantom i Jubilatom, świętującym w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia i życzę Bożego Błogosławieństwa

Ogłoszenia Duszpasterskie na 14 niedzielę

w ciągu roku (07.07.2024 r.)

1. W bieżącym tygodniu przeżywamy

2. Dziś Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.

3. W poniedziałek – Św. Jana z Dukli

4. W czwartek – Św. Benedykta. Msza Św. w Gręboszowie o godz. 1700

5. W piątek – Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu.

6. W sobotę – Św. Andrzeja Świerada i Św. Benedykta

7. W tym tygodniu Msze św. w Strzelcach w poniedziałek o godz. 800 we wtorek, w środę i w piątek o godz. 1800 a w sobotę o godz. 1500

8. Intencje mszalne na bieżący tydzień.

9. Dziękuję Pani Annie KONARSKIEJ i Pani Helenie KONARSKIEJ, za zadbanie o porządek w kościele i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę o porządek w kościele powierzamy Pani Dorocie Śliwa i Pani Monice Witoś.

10. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką, Gość Niedzielny.

11. Dziękuję za okazaną pomoc, przekazane dary. Dziękuję za kwiaty i bukiety do naszej świątyni. Dziękuję za złożone ofiary na prace: Ofiarodawczyni 100 zł. Rodzina Jaworskich 400 zł. Dziękuję za wykoszenie trawy na rowach przy cmentarzu, Paniom za prace przy różach, dziękuję za zadbanie o żywopłot, Panom za pomoc w pracach przy plebanii.

12. W lipcu z 8 na 9 będziemy gościć Pielgrzymów z pieszej Pielgrzymki Rolników na Jasną Górę, jak by Ktoś chciał ugościć na noc pielgrzymów, to proszę zgłaszać się do mnie.

13. Dziękuję za ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym.

14. Życzę Wszystkim radosnego przeżywanie niedzieli, Bożego błogosławieństwa. Solenizantom i Jubilatom, świętującym w tym tygodniu składam najserdeczniejsze życzenia i życzę Bożego Błogosławieństwa.

Ogłoszenia Duszpasterskie na 13 niedzielę

w ciągu roku (30.06.2024 r.)

1.W bieżącym tygodniu przeżywamy

2.W środę – Św. Tomasza Ap

3.W czwartek – Z rana odwiedzę chorych w Gręboszowie i Zalesiu. Msza Św. w Gręboszowie o godz. 1700

4. W piątek – Z rana odwiedzę chorych w Strzelcach i Szerzynie.

5. W sobotę – Św. Marii Teresy Ledóchowskiej

6. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.

7. W tym tygodniu Msze św. w Strzelcach od poniedziałku do soboty o godz. 1800, z wyjątkiem czwartku

8. Intencje mszalne na bieżący tydzień.

9.Dziękuję Rodzinie SITKO i Rodzinie ŻYGADŁO, za zadbanie o porządek w kościele i złożoną ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę o porządek w kościele powierzamy Pani Annie KONARSKIEJ i Pani Helenie KONARSKIEJ.

10. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką, Gość Niedzielny.

11. Dziękuję za okazaną pomoc, przekazane dary. Dziękuję za kwiaty i bukiety do naszej świątyni. Dziękuję za złożone ofiary na prace: Ofiarodawcy 200 zł. Pani Nowak Gertruda 100 zł. Dziękuję za wykoszenie trawy na cmentarzu.

13. Dziękuję za ofiary składane na tacę w dniu dzisiejszym.