Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP i św. Marcina

MSZE ŚWIĘTE

NIEDZIELA:

STRZELCE:

8.00, 12.00 

GRĘBOSZÓW:

10.00 

DNI POWSZEDNIE:

STRZELCE:

17.00 

(od października do Wielkanocy)

18.00

(od Wielkanocy do września)

 

GRĘBOSZÓW:

Czwartek

16.00 

(od października do Wielkanocy)

17.00

(od Wielkanocy do Września)

 

KONTAKT Z PARAFIĄ

Parafia Narodzenia N.M.P i Św. Marcina

Strzelce 41

46-146 Domaszowice

tel.: 77 419 43 57

+48 509 787 229

NR KONTA BS NAMYSŁÓW
77 8890 1011 0008 0943 4001 0003

NR KONTA FUNDUSZ REMONTOWY 
59 8890 0001 0108 0943 2000 0005

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA JEST:

Wtorek - Piątek

(pół godziny po Mszy Św. wieczornej)

KANCELARIA JEST NIECZYNNA:

w święta:

kościelne i państwowe

 

Projekt Unijny

INTENCJE MSZALNE STRZELCE

7 – 13 października

PONIEDZIAŁEK – 7 października - NMP RÓŻAŃCOWEJ

17.00

W int. RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH

WTOREK – 8 października

17.00

+ MATEUSZ RYŚ (int. od PAWŁA KORABIKA z Rodziną)

ŚRODA – 9 października

17.00

 

CZWARTEK – 10 października

16.00

GRĘBOSZÓW

+ JADWIGA SZCZYPIOR (int. od Róży Matki Bożej Częstochowskiej)

17.00

 

PIĄTEK  – 11 października

17.00

+ MIECZYSŁĄW + WIESŁAW HANUSZEWICZ

++ Rodzice: + HELENA + HILARY KOZIŃSCY

SOBOTA – 12 października

17.00

+ HENRYK + MIKOŁAJ

 XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 13 października – DZIEŃ PAPIESKI

8.00

+ FILOMENA + JAN + MARIA + KRYSTYNA + STANISŁAW GRUSZKA

10.00 GREBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH MB CZĘSTOCHOWSKIEJ i JANA PAWŁA II

12.00

+ HELENA + MAREK + TOMASZ ŁUKASIEWICZ



30 września  – 6 października  

PONIEDZIAŁEK – 30 września

 

WTOREK – 1 października – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

 

ŚRODA – 2 października – Świętych Aniołów Stróżów

 

CZWARTEK – 3 października

16.00

GRĘBOSZÓW

+ ZOFIA + JAN BIESZCZOT + MARIA ORŁOWSKA

17.00

+ EUGENIUSZ KOENINGSBERG – w r. śmierci

PIĄTEK  – 4 października – Św. Franciszka z Asyżu

17.00

+ JADWIGA + SZCZEPAN + SŁAWOMIR

SOBOTA – 5 października – Św. Faustyny

9.00

+ MARIA GRUSZKA – 1 r. śmierci

 XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 6  października

8.00

+ KAROL + HELENA BAUKE +PAWEŁ + ANNA NOWAK

+ MARIA + FRANCISZEK PUKAŁA + MARIA + JÓZEF BURBAN

10.00 GREBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

 EUGENII i ZDZISŁAWA PUSZCZEWICZ – 55 r. ślubu

12.00

+ JERZY DOMBEK – 4 r. śmierci

 

  23 – 29 września  2019

PONIEDZIAŁEK – 23 września – św. Pio z Pietrelciny

18.00

Dziękczynno – błagalna w int.

WIKTORII WASIAK – 17 r. urodzin

WTOREK – 24 września

18.00

+ DANIEL CHMIELA – 3 r. śmierci

ŚRODA – 25 września

17.00

GRĘBOSZÓW

++ z Rodziny GRONDOWYCH: +WIESŁAW +WOJCIECH +JÓZEFA(f) +WALENTY +JÓZEFA(f) +WINCENTY

++ z Rodziny TARADOWSKICH: +EWA +STEFAN

18.00

W intencji mieszkańców Szerzyny 

CZWARTEK – 26 września

9.00

 

PIĄTEK  – 27 września – Św. Wincentego a Paulo

18.00

 

SOBOTA – 28 września – Św. Wacława

9.00

Dziękczynno – błagalna w int.

DANIELA 30 r. urodzin, MICHALINY – 1 r. urodzin i całej rodziny.

 XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA  – 29 września

8.00

+ MARIANNA KOPCIK + LEOKADIA KOŚCIAŃSKA

10.00 GREBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

Rodziny CZUCZWARA

12.00

+ MARIUSZ GRZEŚKOWICZ (int. od Gosi).

 

 16 – 22 września

PONIEDZIAŁEK – 16 września – św. Korneliusza i Cypriana

 

WTOREK – 17 września

18.00

+ BRONISŁAW + EUGENIA SZCZEPAŃSCY

ŚRODA – 18 września –  Św. Stanisława Kostki

18.00

SIOSTRA DANUTA MOSPAN – 50 r. śmierci + EDWARD SADOWSKI

CZWARTEK – 19 września

17.00

GRĘBOSZÓW

+ FRANCISZEK ZAWADZKI 

++ Rodzice: + KUNEGUNDA + STANISŁAW ZAWADZCY
+ZOFIA + FRANCISZEK ŁACH

+Siostra: JANINA

18.00

 

PIĄTEK  – 20 września – Św. Męczenników Koreańskich Andrzeja, Pawła

DIECEZJALNA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ

SOBOTA – 21 września –Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

9.00

 

 XXV NIEDZIELA ZWYKŁA  – 22 września

8.00

+ MARIUSZ + BRONISŁAW + MARIA GRZEŚKOWICZ

+ ZBIGNIEW + JÓZEFA (f) HARŁACZ

10.00 GREBOSZÓW

+ EDWARD  HUCK

++z Rodzin HUCK i DELÓW

12.00

+ MAREK + JADWIGA + LEON STERCZEWSCY

12.00

NABOŻEŃSTWO KU CZCI ŚW. RITY

 

 

  9 – 15 września  2019

PONIEDZIAŁEK – 9 września

 

WTOREK – 10 września

18.00

+ HELENA ANTOCHÓW – 4 r. śmierci

(za życia dzień 100 r. urodzin)

ŚRODA – 11 września

18.00

+ JANINA + HENRYK UŁAMEK + JANINA + WALERIAN MATUSIAK (int. od Syna RYSZARDA)

CZWARTEK – 12 września – Najświętszego Imienia Maryi

17.00

GRĘBOSZÓW

+ JAN + MARIA + WŁADYSŁAW + ANIELA ++z Rodziny RÓŻAŃSKICH

18.00

 

PIĄTEK  – 13 września – Św. Jana Chryzostoma

18.00

+ MATEUSZ RYŚ

 (int. od MARII KORABIK z rodziną)

SOBOTA – 14 września –  Podwyższenia Krzyż Świętego

9.00

+ STANISŁAWA – 4 r. śmierci + STEFAN ŚLIWA

 XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA  – 15 września

8.00

+ WŁADYSŁAW KITA

10.00 GREBOSZÓW

++ z Rodzin: ORZEŁ, ZASOBNIAK, BEREZOWSKICH, BARÓW

12.00

Dziękczynno – błagalna w int.

ALICJI i JÓZEFA MARCINISZYN – 40 r. ślubu

  

2 – 8 września  2019       

PONIEDZIAŁEK – 2 września 

8.00

DOMASZOWICE

MSZA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

 

 

WTOREK – 3 września – Św. Grzegorza Wielkiego

9.00

 

ŚRODA – 4 września

18.00

+ STANISŁAWA + TADEUSZ + ANDRZEJ 

++ Z Rodziny SMOLARSKICH 

CZWARTEK – 5 września

17.00

GRĘBOSZÓW

+ BRONISŁAW + ANTONI + MARIA  CZUCZWARA

+ JAN + JULIA + KATARZYNA DRELICHOWSCY

+ HELENA + FRANCISZEK WIESŁAW WITOS

+ MARIA + ALOJZY WARGA

18.00

 

PIĄTEK  – 6 września

18.00

+ FRANCISZEK + HELENA + ZBIGNIEW PAWLAK

SOBOTA – 7 września

9.00

+ JANINA + SZCZEPAN + KRYSTYNA + RYSZARD + JÓZEF + ADRIAN

++ z Rodziny SZMIT

12.00

DOMASZOWICE

DZIĘKCZYNNA ZA PLONY

(DOŻYNKI GMINNE)

15.00

ŚLUB: IZA ŚLIWA – GRZEGORZ LYKO

17.30

Dziękczynno – błagalna w int.

JÓZEFY (f) OLGOMIEC – 90 r. urodzin

 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 8 września

8.00

Dziękczynno – błagalna w int.

MAGDALENY i ŁUKASZA DOMALEWSKICH 

– 1 r. ślubu oraz całej rodziny.

10.00 GREBOSZÓW

DZIĘKCZYNNA ZA PLONY

10.00 GREBOSZÓW

++ RODZICE: + STANISŁAW + MAGDALENA GADZAŁA

++ BRACIA: +TADEUSZ +JÓZEF +ZBIGNIEW +WALDEMAR +MACIEJ

12.00

DZIĘKCZYNNA ZA PLONY

12.00

+ ANIELA + STANISŁAW WĄŻ

12.00

+ WŁADYSŁAW MICHTA – 3 r. śmierci

 

 25 sierpnia – 1 września 2019 

PONIEDZIAŁEK – 26 sierpnia – NMP Częstochowskiej

 

 

 WTOREK – 27 sierpnia – św. Moniki

18.00

Dziękczynno – błagalna w int. ANNY i JULIANA

 ŚRODA – 28 sierpnia – św. Augustyna

18.00

+ TEOFILA PUSZCZEWICZ

CZWARTEK – 29 sierpnia –  Męczeństwo Jana Chrzciciela

17.00

GRĘBOSZÓW

+ SALOMEA + STANISŁAW + KAZIMIERZ  RZYWUSCY

+ JANINA + BARBARA ZUBEK

18.00

+ WACŁAW WÓJCIK

PIĄTEK  – 30 sierpnia

16.00

CHRZEST: JAN FEDUNKIW

17.00

GRĘBOSZÓW

+ JADWIGA SZCZYPIOR – od uczestników pogrzebu

18.00

+ WANDA + ZYGMUNT MILEJSCY

SOBOTA – 31 sierpnia

13.30

CHRZEST: MIŁOSZ CHRABAŃSKI

15.00

ŚLUB: MAGDALENA MĘDRECKA – RAFAŁ MATEJA

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1 września 

8.00

+ JANINA – 16 r. śmierci + TADEUSZ FIGIEL

++ RODZICE z obojga stron

10.00 GREBOSZÓW

+ MARIA + JACEK + JÓZEF GRONDOWY

12.00

Dziękczynno – błagalna w int. STEFANA MACIOCH – 65 r. urodzin


  

19 – 25 sierpnia 2019 

PONIEDZIAŁEK – 19 sierpnia

 

 WTOREK – 20 sierpnia – św. Bernarda

18.00

+ MARIAN + BRONISŁAW ZARÓWNI

 ŚRODA – 21 sierpnia – św. Piusa X

18.00

+ MARIAN BARAN – int. od uczestników pogrzebu

CZWARTEK – 22 sierpnia –  NMP Królowej

17.00 GREBOSZÓW

+ HELENA + ALOJZY DŁUGOSZ + STEFAN TOMCZYK

18.00

Dziękczynno- błagalna w int. Agnieszki

PIĄTEK  – 23 sierpnia

18.00

+ MATEUSZ RYŚ (int od Chrzestnej)

SOBOTA – 24 sierpnia – św. Bartłomieja Apostoła

18.00

+ MARIANNA BUKOWIEC – 6 r. śmierci

(int. od Wnuków ŁUKASZA i SZYMONA)

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 sierpnia 

8.00

+ MARIA + FRANCISZEK PUKAŁA

+ MARIA = JÓZEF + EDWARD BURBAN

10.00 GREBOSZÓW

+ ALEKSANDER MASNYK ++ z Rodziny

12.00

+ ANDRZEJ + HALINA + ANDRZEJ ++z Rodziny HAJDUKIEWICZ

 

 12 – 18 sierpnia 2019 

PONIEDZIAŁEK – 12 sierpnia

 

 WTOREK – 13 sierpnia

18.00

+ MĄŻ: WŁADYSŁAW – 8 r. śmierci

 ŚRODA – 14 sierpnia – św. Maksymiliana Marii Kolbe

18.00

+ MARCIN BŁAŻOWSKI – 9 r. śmierci + MARIA + JAN BŁAŻOWSCY

+ EMILIA + ANTONI OLESZKO

CZWARTEK – 15 sierpnia – WNIEBOWZIĘCIA NMP

8.00

+ ANDRZEJ + ZOFIA BODZIOCH

10.00 GREBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

JANINY i AUGUSTYNA MAZEPKÓW – 55 r. ślubu

12.00

Dziękczynno – błagalna w int. IZABELI KĄCKIEJ – 18 r. urodzin

PIĄTEK  – 16 sierpnia

18.00

++ z Rodzin: SKÓRSKICH i FYK

SOBOTA – 17 sierpnia – św. Jacka

18.00

+ MARIA KOPCIK – 1 r. śmierci

XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 sierpnia 

8.00

+ ALBINA (f) + MAKSYMILIAN MORGA

10.00 GREBOSZÓW

+ FRANCISZEK ZAWADZKI – 2 r. śmierci

12.00

+ EDWARD SADOWSKI

 

29 lipca – 11 sierpnia 2019 

PONIEDZIAŁEK – 29 lipca – św. Marty

 

 WTOREK – 30 lipca

18.00

 

 ŚRODA – 31 lipca – św. Ignacego z Loyoli

18.00

+ ANNA HYC

CZWARTEK – 1 sierpnia – św. Alfonsa Liguori

9.00

Dziękczynno – błagalna w int. LIWII – 1 r. urodzin

PIĄTEK  – 2 sierpnia

18.00

+ ZOFIA + FRANCISZEK ŁAZNIOWSCY

+ MARIA + MICHAŁ GROT

SOBOTA – 3 sierpnia

9.00

 

14.00

ŚLUB: ANNA PROKOP – MICHAŁ SUCHODOLSKI

15.00

ŚLUB: NATALIA CELIOWSKA – ANDRZEJ KRUBER

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 sierpnia 

8.00

++ BRACIA: + TOMASZ + ROMAN

+ ANDRZEJ + STANISŁAW + FRANCISZEK TRYK

10.00 GREBOSZÓW

+ WACŁAW KRAUZ – 1 r. śmierci + STANISŁAW +ZOFIA KRAUZ

+ ANIELA + ROMAN + ZDZISŁAW ZAWADZCY

12.00

Dziękczynno – błagalna w int. MARII ZDOLSKIEJ

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 sierpnia 

8.00

Dziękczynno – błagalna w int. MARTYNY – 14 r. urodzin

10.00 GREBOSZÓW

++ RODZICE: + MARIANNA + PIOTR CZUCZWARA

+ JAN KRZYŻNOWSKI

++ z Rodzin: URBANIAK, CZUCZWARA, PACYNA, KUMIEC, WARGA, SZCZEPAŃSKICH, LOREK

12.00

+ JAN + KATARZYNA MICHTA

 

22 – 28 lipca 2019

PONIEDZIAŁEK – 22 lipca – św. Marii Magdaleny

18.00

Dziękczynno – błagalna w int. DAWIDA i ZOFII.

 WTOREK – 23 lipca – św. Brygidy

18.00

+ MATEUSZ RYŚ (int. od kuzynki EWY i kolegi WOJCIECHA)

 ŚRODA – 24 lipca – św. Kingi

18.00

+ JAKUB MOSPAN ++ z Rodziny (int. od Syna)

CZWARTEK – 25 lipca – św. Jakuba

9.00

 

PIĄTEK  – 26 lipca – św. Joachima i Anny

 

SOBOTA – 27 lipca

9.00

+ ANDRZEJ ADAMIAK

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 lipca 

8.00

+ WŁADYSŁAW MACIOCH – 32 r. śmierci

10.00 GREBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

Rodziny MASNYK

12.00

Dziękczynno – błagalna w int. Ks. Proboszcza - imieninowa

 

 15 - 21 lipca 2019

PONIEDZIAŁEK – 15 lipca – św. Bonawentury

18.00

Dziękczynno – błagalna w int.

MIŁOSZA i całej Rodziny Chrabańskich.

 WTOREK – 16 lipca – NMP z Góry Karmel

18.00

+ JÓZEF OTOLIŃSKI – 27 r. śmierci

++ RODZCE ++z Rodziny MAJCHRZAK

 ŚRODA – 17 lipca

9.00

 

CZWARTEK – 18 lipca

17.00

GRĘBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int. WNUKÓW: ALICJI, NORBERTA, JAKUBA, GABRIELI, MILENY, MACIEJA

18.00

+ EDWARD SADOWSKI

PIĄTEK  – 19 lipca

9.00

 

SOBOTA – 20 lipca – bł. Czesława

Parafialna Pielgrzymka do LICHENIA

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 lipca 

8.00

++ z Rodziny HYŻY: + MARIAN + TOMASZ + JAN + ARTUR + ZBIGNIEW + MARCIN + ANTONINA

++ z Rodziny MIHUŁKA: + MARIA + JAN

10.00 GREBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

WANDY i CZESŁAWA DOBRZAŃSKICH

– 50 r. ślubu

12.00

Dziękczynno – błagalna w int. rodziny PRUCZKOWSKICH

 

1 – 14 lipca 2019

PONIEDZIAŁEK – 1 lipca

18.00

Dziękczynno – błagalna w int.

ANNY ZARÓWNEJ – 60 r. urodzin

 WTOREK – 2 lipca

18.00

+ MATEUSZ RYŚ (int. od wujka DARKA z rodziną)

 ŚRODA – 3 lipca – św. Tomasza

18.00

+ STANISŁAW + MARIANNA + TADEUSZ ŚLIWA + ANIELA KAMIŃSKA

CZWARTEK – 4 lipca

18.00

+ HELENA + STANISŁAW WALENS
+ BOLESŁAW FĄFARA

+ BOGUSŁAWA KOZIŃSKA

PIĄTEK  – 5 lipca

18.00

+ MARIA +STANISŁAW + BOGDAN PROKOP

SOBOTA – 6 lipca – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

18.00

Dziękczynno – błagalna w int.

DZIECI, WNUKÓW i PRAWNUKÓW

(int. od babci Sabiny)

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 lipca 

8.00

Dziękczynno – błagalna w int. Rodziny NOWAKÓW

10.00 GREBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int. ANI i MAI oraz Rodziców (int. od Babci)

12.00

Dziękczynno – błagalna w int. BOŻENY RÓŻAŃSKIEJ – 50 r. urodzin

12.00

CHRZEST: ALEKSANDRA BODZIOCH

SOBOTA – 13 lipca

12.00

CHRZEST: LAURA ANTONINA MARSZAŁEK

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 lipca 

8.00

Dziękczynno – błagalna w int. IZABELI POPRAWA – 10 r. urodzin

10.00 GREBOSZÓW

+ JAN URYGA – 2 r. śmierci

12.00

+ CZESŁAW CZUCZWARA (int. od Córki)

 

 

24 – 30 czerwca 2019

PONIEDZIAŁEK – 24 czerwca – Narodzenie św. Jana Chrzciciela

17.00

+ KAZIMIERZ GAJOWSKI – 3 r. śmierci

+ JAN GAJOWSKI – r. śmierci + JAN GORAZDOWSKI

 WTOREK – 25 czerwca

18.00

+ JAN MOSPAN (int. od dzieci)

 ŚRODA – 26 czerwca

18.00

+ KAZIMIERZ PUSZCZEWICZ – 18 r. śmierci

(int. od Przyjaciół)

CZWARTEK – 27 czerwca

18.00

+ WŁADYSŁAW + WŁADYSŁAW

PIĄTEK  – 28 czerwca – NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

17.00

GRĘBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

MIŁOSZA – o łaskę zdrowia.

18.00

+ MIECZYSŁAW + MIECZYSŁAW + DANUTA KARCZEWSCY + ANTONI TYTKO + HENRYKA (f) + MARIANNA HERJAN

SOBOTA – 29 czerwca – Św. Piotra i Pawła

9.00

Dziękczynno – błagalna w int.

JAGODY – 7 r. urodzin i całej Rodziny

10.00 GREBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

MACIEJA – 9 r. urodzin

18.00

+ CZESŁAW CZUCZWARA

(int. od SYNA z Rodziną)

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 czerwca 

8.00

++ Rodzice: + ZOFIA + JÓZEF + WERONIKA PEROŃSCY

+ GENOWEFA + ALEKSANDER CYLIOWSCY

10.00 GREBOSZÓW

+ EDWARD + ANTONI + WIKTORIA BIELA

+ STANISŁAW + ANTONINA MICHALSCY

12.00

+ ARKADIUSZ + STANISŁAW PRUCZKOWSCY

 

17 – 23 czerwca 2019 

PONIEDZIAŁEK – 17 czerwca – św. Brata Alberta Chmielowskiego

 

 WTOREK – 18 czerwca

18.00

+ EDWARD SADOWSKI

++ Rodzice: + JAN + FRANCISZKA

++ Rodzeństwo: + JAN + STANISŁAWA + ZOFIA + JÓZEF
+ MIECZYSŁAW + WERONIKA SADOWSCY

 ŚRODA – 19 czerwca

18.00

+ KATARZYNA FYK

CZWARTEK – 20 czerwca –

NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

9.00

GRĘBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int. Rodziny MAZEPKA

11.30

+ MARIA + EMIL KUKLA + ANASTAZJA SOBCZYK + LEONARD + WANDA + WOJCIECH PIERZCHAWKA

PIĄTEK  – 21 czerwca – św. Alojzego Gonzagi

18.00

+ MAREK BODZIOCH + BEATA KUMIEC + ZBIGNIEW ŻYGADŁO

SOBOTA – 22 czerwca

9.00

 

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 czerwca 

8.00

Dziękczynno – błagalna w int. URSZULI DZIEDZINA – 60 r. urodzin

10.00 GREBOSZÓW

++ Rodzice: + ANTONINA + JÓZEF ZARUSIŃSCY

12.00

+ MIECZYSŁAW ZAWADZKI + JAN DAWID

 

10 – 16 czerwca 2019 

PONIEDZIAŁEK – 10 czerwca – NMP Matki Kościoła

17.00

++ z Rodziny MAZEPKÓW: + MICHAŁ + MARIA + PIOTR + JAN

18.00

+ EWELINA DOBOSZ – 7 r. śmierci

+ ANDRZEJ + ARKADIUSZ + JAN DOBOSZ + DANUTA BEDNARZ

 WTOREK – 11 czerwca – św. Barnaby Apostoła

18.00

Dziękczynno – błagalna w int. ZIEMOWITA i MARTYNY

 ŚRODA – 12 czerwca

18.00

+ MATEUSZ RYŚ (int. od Rodzin Ciszewskich i Zawadów)

CZWARTEK – 13 czerwca –

Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

17.00

GRĘBOSZÓW

++ z Rodzin: + KORCZAK + WOŁYŃSKICH + NOWOSAD

18.00

+ RYSZARD RÓZIK

PIĄTEK  – 14 czerwca – bł. Michała Kozala

9.00

 O POWRÓT DO ZDROWIA I WSZELKIE POTRZEBNE ŁASKI DLA

KS. IRENEUSZA BAKALARCZYKA

SOBOTA – 15 czerwca 

 

NIEDZIELA – 16 czerwca –

PRZENAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

8.00

+ APOLONIA + WINCENTY PUSTELAK

+ HELENA + ANTONI MASIAREK

10.00 GREBOSZÓW

+ JAN + FRANCISZKA JANCZURA

+ RYSZARD JUCHCIŃSKI 

12.00

+ ALEKSANDER KONIECZNY

++ Rodzice z obojga stron

 

3 – 9 czerwca 2019 

PONIEDZIAŁEK – 3 czerwca – Św. Karola Lwangi i Towarzyszy

18.00

Dziękczynno – błagalna w int. TERESY BARTOSIK – 60 r. urodzin

 WTOREK – 4 czerwca

18.00

+ MIECZYSŁAW ZAWADZKI

 ŚRODA – 5 czerwca – św. Bonifacego

18.00

+ ZBIGNIEW PAWLAK – r. śmierci

CZWARTEK – 6 czerwca

17.00

GRĘBOSZÓW

+ STANISŁAW + ARKADIUSZ PRUCZKOWSCY

18.00

+ ZBIGNIEW PAWLAK – 5 r. śmierci

PIĄTEK  – 7 czerwca

18.00

Dziękczynno – błagalna w int.

ANNY i MATEUSZA – r. urodzin

SOBOTA – 8 czerwca – św. Jadwigi Królowej

18.00

+ MAREK BUKOWIEC – 7 r. śmierci

(int. od synów ŁUKASZA i SZYMONA)

NIEDZIELA – 9 czerwca –

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

8.00

+ APOLONIA + WINCENTY PUSTELAK

+ JANINA + WŁADYSŁAW KOŁECCY + EUGENIUSZ

10.00 GREBOSZÓW

+ MARIA + MICHAŁ MAZEPKA

+ PAULINA + JAN + JÓZEF WĄSATY 

12.00

++ Rodzice: + JAN + EWA TRYK

 

  27 maja – 2 czerwca 2019

PONIEDZIAŁEK – 27 maja

18.00

+ ZOFIA GORAZDOWSKA + ZOFIA TYMCZYSZYN

 WTOREK – 28 maja

18.00

+ CZESŁAWA KASPRZAK

 ŚRODA – 29 maja – św. Urszuli Ledóchowskiej

18.00

+ JAN MARAS

CZWARTEK – 30 maja

17.00

GRĘBOSZÓW

+ PIOTR – 1 r. śmierci + MIECZYSŁAWA GOSŁAWSCY

+ ZOFIA + KRYSTYNA + KAZIMIERZ JAROSZ

18.00

Rodzice: + STANISŁAWA (f) + WŁADYSŁAW  + WIKTORIA + MARCIN  ++ RODZEŃSTWO Z OBOJGA STRON

PIĄTEK  – 31 maja – NAWIEDZENIE NMP

18.00

+ NATALIA + WŁADYSŁAW MATUSZEK ++ z Rodziny MATUSZEK

SOBOTA – 1 czerwca

 

NIEDZIELA – 2 czerwca – VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

8.00

+ WŁADYSŁAW KITA

10.00 GREBOSZÓW

+ CZESŁAWA WESOŁOWSKA

(int. od GRZEGORZA Z RODZINĄ) 

12.00

+ ELEONORA + JAN HYŻ + ANIELA + ANTONI MORGA

 

    20 – 26 maja 2019 

PONIEDZIAŁEK – 20 maja

17.00

+ EMILIA WACHOWIAK (od uczestników pogrzebu)

 WTOREK – 21 maja

18.00

+ ANTONI MĘDRECKI – 6 r. śmierci

 ŚRODA – 22 maja – św. Rity

18.00

+ FILOMENA GRUSZKA – 1 r. śmierci

CZWARTEK – 23 maja

17.00

GRĘBOSZÓW

++ z rodziny MAZEPKA: + MICHAŁ + MARIA

++ z rodziny WĄSATY: + JAN + JÓZEF + PAULINA

18.00

+ STANISŁAWA (f) + JAN BOŻEK

+ KONRAD + RYSZARD + WITOLD RADUCCY

PIĄTEK  – 24 maja – NMP WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH

18.00

+ WIKTORI (5 r. śmierci) + JÓZEF (35 r. śmierci) STASIAK

SOBOTA – 25 maja

9.00

+ MARIA + GRZEGORZ FYK
+ ZDZISŁAW MORMOL

18.00

Rodzice: + MARIANNA + WŁADYSŁAW
+ Brat JAN MALISZEWSCY

NIEDZIELA – 26 maja

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

8.00

+ KAROL + HELENA BAUKE
+ PAWEŁ + ANNA NOWAK 
+ MARTA GNACY

10.00 GREBOSZÓW

+ ROZALIA + FRANCISZEK + BRONISŁAW MAGUDER  
+ KLAUDIA BAJ + MIECZYSŁAWA KOŻUCHOWSKA 

12.00

+ TEOFILA + WALDEMAR PUSZCZEWICZ

 

   

13 – 19 maja 2019

 

PONIEDZIAŁEK – 13 maja - NMP z Fatimy

 

 WTOREK – 14 maja – św. Macieja Apostoła

 

 ŚRODA – 15 maja 

18.00

+ JAN + JAKUB + MARIA MOSPAN

CZWARTEK – 16 maja – św. Andrzeja Boboli

17.00

GRĘBOSZÓW

+ CZESŁAWA WESOŁOWSKA

(int. od siostry KRYSTYNY i brata MARIANA z Rodziną)

18.00

+ MARIA + JAN + JAKUB + DANUTA MOSPAN

PIĄTEK  – 17 maja

18.00

+ + z Rodzin: MEDYK, BURSAKOWSKICH DRAB, ŻYLAK.

SOBOTA – 18 maja

 

NIEDZIELA – 19 maja

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

8.00

+ STANISŁAW GRUSZKA – 1 r. śmierci

10.00 GREBOSZÓW

++ SIOSTRY RÓŻAŃCOWE:

+ ZOFIA JODŁOWSKA + ZOFIA BIESZCZOT + MARIA NAWROT

(int. od Róży JANA PAWŁA II)

12.00

+ ANIELA + STANISŁAW WĄŻ

 

    6 – 12 maja 2019 

 

PONIEDZIAŁEK – 6 maja – św. Apostołów Filipa i Jakuba

18.00

+ FRANCISZEK + ZOFIA ŁAZNIOWSCY

 WTOREK – 7 maja

18.00

+ JÓZEF + MICHALINA SOKÓŁ

+ STANISŁAWA (f) + RYSZARD RADUCCY

 ŚRODA – 8 maja – św. Stanisława

18.00

+ STANISŁAWA + STEFAN ŚLIWA

CZWARTEK – 9 maja

17.00

GRĘBOSZÓW

+ ANNA + WŁADYSŁAW ZAPOTOCZNI

+ MAŁGORZATA + JÓZEF URYGA

18.00

Dziękczynno – błagalna w int.

MIKOŁAJA – 8 r. urodzin

PIĄTEK  – 10 maja

18.00

+ WŁADYSŁAWA (f) + PIOTR ZACZYŃSCY ++ z Rodziny

SOBOTA – 11 maja

17.00

Dziękczynno – błagalna w int.

TOBIASZA MORGI – 18 r. urodzin

18.00

+ ANDRZEJ + ADOLF SAWICCY

NIEDZIELA – 12 maja

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

8.00

+ MARIAN + BRONISŁAW ZARÓWNI

+ EMILIA SZYMALA

10.00 GREBOSZÓW

+ WACŁAW + STANISŁAW + ZOFIA KRAUZ

+ ANIELA + ROMAN + ZDZISŁAW ZAWADZCCY

12.00

++ z Rodziny KUKLA:

+ EMIL + MARIA + CZESŁAWA (f) + EMILIA + ROBERT

+ ANASTAZJA SOBCZYK

  

  29 kwietnia – 5 maja 2019

PONIEDZIAŁEK – 29 kwietnia – św. Katarzyny ze Sieny

 

 WTOREK – 30 kwietnia – św. Wojciecha

18.00

+ MICHALINA + JÓZEF SOKÓŁ

+ ZBIGNIEW PAWLAK

 ŚRODA – 1 maja – św. Józefa Rzemieślnika

16.30

GRĘBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

ELWIRY i GRZEGORZA SAPIEJÓW – 25 r. ślubu

18.00

+ Siostra: BOGUSŁAWA KOZIŃSKA + Tato: BOLESŁAW FĄFARA

CZWARTEK – 2 maja

18.00

Dziękczynno – błagalna w int.

Rodziny POWALLO

PIĄTEK  – 3 maja

NMP KRÓLOWEJ POLSKI

8.00

+ JAN + ANTONINA + ZAJĄC + EMILIA + GWIDON SAWICCY

10.00

GRĘBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

Rodziny MATUSIAK

12.00

Dziękczynno – błagalna w int.

JULII – 10 r. urodzin

SOBOTA – 4 maja – św. Floriana

17.00

Dziękczynno – błagalna w int.

Druhów Strażaków OSP Strzelce i ich rodzin

18.00

+ WŁADYSŁAW BUKOWIEC – 17 r. śmierci

(int. od wnuków Łukasza i Szymona)

NIEDZIELA – 5 maja

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

8.00

+ JAN + KAROLINA ŁUKASIEWICZ

+ WŁADYSŁAW + WALERIA CHRZĄŚCIEL

10.00 GREBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

RÓZY ŚW. JANA PAWŁA II

12.00

Dziękczynno – błagalna w int.

KALINKI i KRYSTIANA PIERZCHAWKÓW (r. urodzin)

    

15 - 28 kwietnia 2019 

WIELKI PONIEDZIAŁEK – 15 kwietnia

 

WIELKI WTOREK – 16 kwietnia

17.00

+ JANINA + HENRYK UŁAMEK + ANIELA + ANDRZEJ ZAWADZCY

WIELKA ŚRODA – 17 kwietnia

17.00

Dziękczynno – błagalna w int. KAI KURZAC – 2 r. urodzin

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE

WIELKI CZWARTEK – 18 kwietnia

MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ

17.00 GRĘBOSZÓW

+ JANINA URBANIAK + ADAM BEDNAREK

++ z Rodzin: ŚWIETEK i BEDNAREK

19.00

+ EDWARD SADOWSKI

WIELKI PIĄTEK  – 19 kwietnia

LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

15.00

DROGA KRZYŻOWA

17.00

GRĘBOSZÓW

19.00

STRZELCE

WIELKA SOBOTA – 20 kwietnia

WIGILIA PASCHALNA

17.00

+ CECYLIA ADAMIAK

20.00

GRĘBOSZÓW

++ RODZICE: + STANISŁAW + WIKTORIA PUSZCZEWICZ

+ TEOFILA (f) ++ BRACIA: + WALDEMAR + STEFAN + KAZIMIERZ

NIEDZIELA – 21 kwietnia

ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

6.00

W intencji PARAFIAN

10.00 GREBOSZÓW

+ WŁADYSŁAW – 45 r. śmierci + STANISŁAWA (f) + LECH + JERZY KUCHARSCY + WIESŁAW GRABOWSKI

12.00

Dziękczynno – błagalna w int.

DARII i PRZEMYSŁAWA SADOWSKICH – 10 r. ślubu.

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 22 kwietnia

8.00

Dziękczynno – błagalna w int. Rodziny NOWAK

10.00 GREBOSZÓW

+ RODZICE: + AGNIESZKA + TADEUSZ + WALERY MATUSIAK

12.00

CHRZEST: NINA MARTYNA PRUCZKOWSKA

12.00

++z Rodziny KUZIO: + JAN + JÓZEF + MICHAŁ + KRYSTYNA + ROZALIA + KSENIA + JÓZEF

WTOREK W OKTAWIE WIELKANOCY – 23 kwietnia

18.00

+ RYSZARD BILSKI – 9 r. śmierci ++ Rodzice z obojga stron

ŚRODA W OKTAWIE WIELKANOCY – 24 kwietnia

18.00

+ JÓZEF SZEPIELAK – 10 r. śmierci

CZWARTEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 25 kwietnia

17.00

GRĘBOSZÓW

+ KRYSTYNA – 6 r. śmierci + WŁODZIMIERZ + NADZIEJA CHRZANOWSCY + MARIANNA + WACŁAW RYSZCZYK + JAN + WITOLD SZCZYPIOR + ZBIGNIEW SIDŁO

18.00

++ Z Rodzin: ŚLIWÓW i KAMIŃSKICH

PIĄTEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 26 kwietnia

18.00

+ MAKSYMILIAN + ALBINA (f) MORGA + TERESA BIELA

SOBOTA W OKTAWIE WIELKANOCY – 27 kwietnia

9.00

Dziękczynno – błagalna w int. ZYTY (urodzinowa) i całej Rodziny

13.00

CHRZEST

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 28 kwietnia

UROCZYSTOŚĆ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

8.00

+ ZENON BIAŁEK

++ Rodzice: + TEODOR + KATARZYNA BIAŁEK

+ MARIANNA + CZESŁAW DORUCH

10.00 GREBOSZÓW

REZ. MASNYK

12.00

++Rodzice: + ZOFIA + JAN GORAZDOWSCY

 

 

 

8 – 14 kwietnia  2019  

PONIEDZIAŁEK –  8 kwietnia

 

WTOREK –  9 kwietnia

9.00

+ MATEUSZ RYŚ (int. od rodziny POWĄSKA)

16.00

GRĘBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int LENY KOLANO – 3 r. urodzin

ŚRODA – 10 kwietnia

 

CZWARTEK – 11 kwietnia

9.00

 

16.00

GRĘBOSZÓW

+ CZESŁAWA WESOŁOWSKA

(int. od chrześniaka ZBIGNIEWA z rodziną)

PIĄTEK – 12 kwietnia  

17.00

+ STANISŁAW BEKISZ – 8 r. śmierci

SOBOTA – 13 kwietnia

9.00

+ MARIA KAŁAMONIAK – 18 r. śmierci

(int. od córki KRYSTYNY z rodziną)

 NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ – 14 kwietnia

8.00

+ KAZIMIERZ + STEFANIA – 15 r. śmierci + ANNA + ROZALIA + JAN SITNICCY

10.00

GRĘBOSZÓW

+ TADEUSZ – 1 r. śmierci + MARIA + JAN SOBAS

12.00

Dziękczynno – błagalna w int. MARTINA – 18 r. urodzin

1 – 7 kwietnia  2019 

PONIEDZIAŁEK – 1 kwietnia

 

WTOREK –  2 kwietnia

 

 

ŚRODA – 3 kwietnia

 

CZWARTEK – 4 kwietnia

18.00

+ JÓZEFA(f) + JÓZEF + TADEUSZ

PIĄTEK – 5 kwietnia  

16.00

+ CECYLIA ADAMIAK

SOBOTA – 6 kwietnia

16.00

Dziękczynno – błagalna w int.

JÓZEFY i KRZYSZTOFA ŁUNIO – 30 r. ślubu

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 7 kwietnia

8.00

+ ANNA + PAWEŁ NOWAK ++ z Rodz. NOWAK

10.00

GRĘBOSZÓW

 CHRZEST: ZUZANNA SOBAS

10.00

GRĘBOSZÓW

+ EMILIA + BRONISŁAW + KATRZYNA + SZCZEPAN

12.00

+ AGATA BODZIOCH – 3 r. śmierci

 

 25 – 31 marca 2019  

PONIEDZIAŁEK – 25 marca – ZWIASTOWANIE PAŃSKIE

 

WTOREK – 26 marca

17.00

+ ZYGMUNT DOMAŃSKI (int. od siostry BARBARY z rodziną)

ŚRODA – 27 marca

17.00

++ z Rodzin: SKÓRSKICH i FYK

CZWARTEK – 28 marca

16.00

GRĘBOSZÓW

+ Dziękczynno – błagalna w int. MARII – o łaskę zdrowia

17.00

+ STANISŁAW + ANASTAZJA GRZELAK

+ BRONISŁAW + HELENA POPRAWA

PIĄTEK – 29 marca

17.00

+ MAREK BODZIOCH – 2 r. śmierci

SOBOTA – 30 marca

9.00

Dziękczynno – błagalna w int.

MAI i AGNIESZKI –  r. urodzin

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 31 marca

8.00

+ WŁADYSŁAWA MACIOCH – 6 r. śmierci

10.00

GRĘBOSZÓW

++ Rodzice: + PIOTR + MARIANNA CZUCZWARA
+ JAN KRZYŻNOWSKI

++ z Rodzin: URBANIAK, CZUCZWARA, PACYNA, KUMIEC, WARGA, SZCZEPAŃSKICH, LOREK

12.00

Dziękczynno – błagalna w int.

BEATY i ALEKSANDRA PUSZCZEWICZ
– 35 r. ślubu.

 

18 – 24 marca 2019

PONIEDZIAŁEK – 18 marca

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

9.00

+ EDWARD SADOWSKI

16.30

GRĘBOSZÓW

+ CZESŁAWA WESOŁOWSKA

(int. od siostry JADWIGI i bratowej MARII)

16.30

GRĘBOSZÓW

+ PIOTR GOSŁAWSKI

(int. od BOGUMIŁY I EDWARDA PILAREK z Częstochowy)

18.00

++ Z Rodzin: SZPAKÓW i GABEŃSKICH

18.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.27

WTOREK – 19 marca – Św. Józefa Oblubieńca NMP

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

9.00

+ JÓZEF + ANNA + ZBIGNIEW ++ z Rodziny HADUKIEWICZ

16.30

GRĘBOSZÓW

+ WIKTORIA + FRANCISZEK CZUCZWARA
+ STANISŁAW + STEFAN + JANINA DZIAŁAŃSCY
+ JULIAN + HELENA + JÓZEF RÓŻAŃSCY + ANIELA + STANISŁAW POLAK + JANINA + WŁADYSŁAW PULIKOWSCY
+ JAN KRAUZ

16.30

GRĘBOSZÓW

++ z Rodziny GRONDOWYCH: +WIESŁAW +WOJCIECH +JÓZEFA(f) +WALENTY +JÓZEFA(f) +WINCENTY

++ z Rodziny TARADOWSKICH: +EWA +STEFAN

18.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.28

ŚRODA – 20 marca

9.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.29

CZWARTEK – 21 marca

17.00

GRĘBOSZÓW

+ ALOJZY + HELENA DŁUGOSZ

+ STEFAN TOMCZYK

18.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.30

PIĄTEK – 22 marca

17.00

+ ADOLF + ANDZREJ SAWICCY

SOBOTA – 23 marca

9.00

 

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 24 marca

8.00

+ WALDEMAR KALUZA

10.00

GRĘBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int. Rodziny HUCK

12.00

+ JÓZEF OTOLIŃSKI
++ RODZICE ++ z Rodziny MAJCHRZAK

 

  11 – 17 marca 2019

PONIEDZIAŁEK – 11 marca

 

WTOREK – 12 marca

17.00

Dziękczynno – błagalna w int.

LAURY – 11 r. urodzin

17.30

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.21

ŚRODA – 13 marca

16.00

GRĘBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

LAURY – 7 r. urodzin

17.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.22

CZWARTEK – 14 marca

9.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.23

PIĄTEK – 15 marca

17.30

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.24

18.00

+ STANISŁAW IWAN – 30 dzień po śmierci (int od uczestników pogrzebu)

SOBOTA – 16 marca

9.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.25

12.00

CHRZEST: JULIA KONARSKA

17.00

++RODZICE: + TEODOZJA + HENRYK JAROSZ

+ BRAT: +WŁADYSŁAW

++RODZICE: + JANINA + JÓZEF DYKTYŃSCY + BRAT: +MARIAN

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10 marca

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

8.00

Dziękczynno – błagalna w int. Rodzin: CZOCHÓR i DOBOSZ

8.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.26

10.00

GRĘBOSZÓW

+ EDWARD + ANTONI + WIKTORIA BIELA

+ STANISŁAW + ANTONINA MICHALSCY

10.00

GRĘBOSZÓW

+ CZESŁAWA WESOŁOWSKA

(int. od siostry ANNY z rodziną)

12.00

+ WŁADYSŁAW KITA – 13 r. śmierci

12.00

+ CZESŁAW CZUCZWARA (int. od ŻONY)

 

 

4 – 10 marca 2019 

PONIEDZIAŁEK – 4 marca – św. Kazimierza

17.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.13

17.30

+ KAZIMIERZ GAJOWSKI (za życia obchodzone imieniny)

WTOREK – 5 marca

17.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.14

ŚRODA – 6 marca - POPILELEC

9.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.15

16.00

GRĘBOSZÓW

+ JADWIGA STERCZEWSKA – 1 r. śmierci + LEON STERCZEWSKI (int. od synowej IRENY z rodziną)

18.00

++ z Rodzin: KONARSKICH i NAMYŚLAKÓW

CZWARTEK – 7 marca

17.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.16

PIĄTEK – 8 marca

17.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.17

SOBOTA – 9 marca

9.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.18

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10 marca

8.00

+ HELENA – 1 r. śmierci + EUSTACHY ŁUNIO

10.00

GRĘBOSZÓW

+ JANINA – 21 r . śmierci + CZESŁAW + EMILIA + ANTONI OLESZKO + JÓZEF GRONDOWY

12.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.19

 

 

25 lutego – 3 marca 2019 

PONIEDZIAŁEK – 25 lutego

17.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.6

17.30

Dziękczynno – błagalna w int.

ANNY – 11 r. urodzin

WTOREK – 26 lutego

9.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.7

ŚRODA – 27 lutego

17.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.8

CZWARTEK – 28 lutego

16.00

GRĘBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

MARII CZUCZWARA – 86 r. urodzin

17.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.9

PIĄTEK – 1 marca

17.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.10

SOBOTA – 2 marca

9.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.11

10.00

Dziękczynno – błagalna w int.

MARTYNY – 15 r. urodzin i EMILA – o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 marca

8.00

+ EUGENIUSZ + FELICJA + ZENON TUREK

10.00

GRĘBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

RÓZY JANA PAWŁA II

12.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.12

 

18 – 24 lutego 2019 

PONIEDZIAŁEK – 18 lutego

17.00

+ MIROSŁAWA + FRANCISZEK + HENRYK

WTOREK – 19 lutego

17.00

+ EDWARD SADOWSKI

ŚRODA – 20 lutego

17.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.1

CZWARTEK – 21 lutego

16.00

GRĘBOSZÓW

++ RODZICE: + BRONISŁAWA(f) + MIKOŁAJ

++ BRACIA: + ANDRZEJ + JAN

17.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.2

PIĄTEK – 22 lutego – Katedry św. Piotra

17.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.3

SOBOTA – 23 lutego – św. Polikarpa

9.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.4

17.00

+ ZDZISŁAW KĄCKI – 6 r. śmierci

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 lutego

8.00

+ FILOMENA + MARIA + STANISŁAW – greg.5

10.00

GRĘBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int.

JOANNY i WOJCIECHA

12.00

+ TOMASZ + HELENA + MAREK ŁUKASIEWICZ

12.00

+ JADWIGA BARAN

+ STEFAN + LESZEK + ZBIGNIEW

  

 

 

 

CZYTANIA

POLECANE STRONY