Parafia Rzymskokatolicka pw. Narodzenia NMP i św. Marcina

MSZE ŚWIĘTE

NIEDZIELA:

STRZELCE:

8.00, 12.00 

GRĘBOSZÓW:

10.00 

DNI POWSZEDNIE:

STRZELCE:

17.00 

(od października do Wielkanocy)

18.00

(od Wielkanocy do września)

 

GRĘBOSZÓW:

Czwartek

16.00 

(od października do Wielkanocy)

17.00

(od Wielkanocy do Września)

 

KONTAKT Z PARAFIĄ

Parafia Narodzenia N.M.P i Św. Marcina

Strzelce 41

46-146 Domaszowice

tel.: 77 419 43 57

+48 509 787 229

NR KONTA BS NAMYSŁÓW
77 8890 1011 0008 0943 4001 0003

NR KONTA FUNDUSZ REMONTOWY 
59 8890 0001 0108 0943 2000 0005

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA JEST:

Wtorek - Piątek

(pół godziny po Mszy Św. wieczornej)

KANCELARIA JEST NIECZYNNA:

w święta:

kościelne i państwowe

 

Projekt Unijny

INTENCJE MSZALNE GRĘBOSZÓW

 LIPIEC 

ŚRODA – 1 lipca

17.00

+ GRZEGORZ CZUCZWARA – 30 dzień po śmierci

(od uczestników pogrzebu)

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 lipca

9.30

+ JAN URYGA – 3 r. śmierci

10.30

I KOMUNIA ŚWIĘTA

CZWARTEK – 9 lipca

17.00

++ z Rodzin: URBANIAK, BEDNAREK, CZUCZWARA, ŚWIĄTEK

 XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 lipca

10.00

++ z Rodzin: BANAKIEWICZ i RÓŻAŃSKICH

+ JULIA + ZOFIA + WŁADYSŁAW

+ JAN + MARIA + WŁADYSŁAW + ANIELA

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 lipca

10.00

Dziękczynno – błagalna w int. Bronisławy Czuczwara

– 95 r. urodzin

CZWARTEK – 23 lipca

17.00

+ WŁADYSŁAWA (f) + MARIAN + AUGUST MAZIARZ

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 lipca

10.00

Rez. MASNYK

 

CZERWIEC 2020

 PONIEDZIAŁEK – 1 czerwca

NMP MATKI KOŚCIOŁA

17.00

++ DZIADKOWIE: + GENOWEFA + ZENON MICHALAK + JAN URYGA

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 czerwca

TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

10.00

+ WIESŁAW GRABOWSKI – 8 r. śmierci

+ ZOFIA + STANISŁAW + ANDRZEJ

CZWARTEK – 11 czerwca

NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

10.00

Dziękczynno – błagalna w int.

JOANNY i WOJCIECHA, AGNIESZKI i JAKUBA oraz ich dzieci

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 czerwca

10.00

Dziękczynno – błagalna w int.

ANNY MASNYK – o Zdowie i Boże błogosławieństwo.

10.00

 

PIĄTEK – 19 czerwca

NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

17.00

+ JAN + FRANCISZKA JANCZURA + RYSZARD JUCHCIŃSKI

XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 czerwca

10.00

++ RODZICE: + ANTONINA + JÓZEF ZARUSIŃSCY

ŚRODA – 24 czerwca

NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

17.00

+ CZESŁAWA + LEOPOLD WESOŁOWSCY

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 czerwca

10.00

+ EDWARD + ANTONI + WIKTORIA BIELA

+ STANISŁAW + ANTONINA MICHALSCY

 MAJ 2020 

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 3 maja

9.30

Dziękczynno – błagalna w int. rodziny MATUSIAK

(o łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego)

10.30

+ Babcia: MARIA MOROŻKO

CZWARTEK – 7 maja

17.00

Rez. MAZEPKA

 V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10 maja

9.30

Dziękczynno – błagalna w int.

RÓŻY ŚW. JANA PAWŁA II

10.30

Dziękczynno – błagalna w int. Rodziny URBANIAK

 CZWARTEK – 14 maja

17.00

+ BRONISŁAW ŁUKASZCZYK 29

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17 maja

9.30

++ SIOSTRY RÓŻAŃCOWE:

+ ZOFIA JODŁOWSKA + ZOFIA BIESZCZOT + MARIA NAWROT + JADWIGA SZCZYPIOR (int. od RÓŻY ŚW. JANA PAWŁA II)

10.30

 

CZWARTEK – 21 maja

17.00

Dziękczynno – błagalna w int. LUCYNY i MATEUSZA (urodzinowe) oraz SARY i HANNY – o wszelkie łaski, pełnię wiary, nadziei i miłosći dla Rodzin: MICHALAK, CHOLAŚ, URYGA, ŁOZIŃSKICH, MARCIŃCZAK

 NIEDZIELA – 24 maja

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

10.00

+ MIECZYSŁAWA KOŻUCHOWSKA – 10 r. śmierci 

+ KLAUDIA BAJ + WŁADYSŁAWA MAGUDER

CZWARTEK – 28 maja

 

 

NIEDZIELA – 31 maja

ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

9.30

+ WIKTORIA + STANISŁAW PUSZCZEWICZ

+ WALDEMAR + STEFAN + KAZIMIERZ

10.30

 

 

 KWIECIEŃ 2020

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ – 5 kwietnia

10.00

Rez. MASNYK

NIEDZIELA – 12 kwietnia

ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

10.00

Dziękczynno - błagalna w int.

RODZIN HUCK i CZUCZWARA

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 13 kwietnia

10.00

+ RODZICE: + AGNIESZKA + TADEUSZ + WALERY MATUSIAK

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 19 kwietnia

UROCZYSTOŚĆ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

10.00

+ WŁADYSŁAW KUCHARSKI – 46 r. śmierci

+ STANISŁAWA + LECH + JERZY + WIESŁAW GRABOWSKI

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26 kwietnia

10.00

Dziękczynno – błagalna w int.

ANDRZEJA – 50 r. urodzin

CZWARTEK – 30 kwietnia

17.00

+ JÓZEF PIERZCHAWKA - od uczestników pogrzebu

 

MARZEC 2020

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 1 marca

10.00

Dziękczynno – błagalna w int.  RÓZY JANA PAWŁA II

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 8 marca

10.00

+ WIKTORIA + FRANCISZEK CZUCZWARA
+ STANISŁAW + STEFAN + JANINA DZIAŁAŃSCY
+ JULIAN + HELENA + JÓZEF RÓŻAŃSCY + ANIELA + STANISŁAW POLAK + JANINA + WŁADYSŁAW PULIKOWSCY + JAN KRAUZ

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 15 marca

10.00

Dziękczynno – błagalna w int.

BRONISŁAWA RÓŻAŃSKIEGO – 85 r. urodzin

CZWARTEK – 19 marca – św. Józefa, Oblubieńca NMP

16.00

++ Z Rodziny GRONDOWYCH: + JÓZEFA (f) + WIESŁAW
+ WOJCIECH + JÓZEFA (f) + WALENTY
+ JÓZEF + WINCENTY + MARIA

+ STEFAN TARADOWSKI + EWA DUŚ

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 22 marca

REKOLEKCJE

10.00

+ EDWARD BIELA – 4 r. śmierci

10.00

+ EMILIA + BRONISŁAW + SZCZEPAN + KATARZYNA CZUCZWARA

PONIEDZIAŁEK – 23 marca

16.30

++ Z Rodziny RÓŻAŃSKICH: + JAN + MARIA + JÓZEF + WŁADYSŁAW + MIECZYSŁAW + MARIA + WILHELMINA + ANIELA

++ Z Rodziny MAZEPKÓW: + MICHAŁ + MARIA + PIOTR + JAN

WTOREK – 24 marca

16.30

+ JÓZEF + MAŁGORZATA + JAN URYGA

+ WŁADYSŁAW + ANNA ZAPOTOCZNI

ŚRODA – 25 marca – Zwiastowanie Pańskie

16.30

+ MARIA + JAN + LESZEK + JULIAN RÓŻAŃSCY

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 29 marca

10.00

++ Z Rodziny DYKTYŃSKICH: + JANINA + JÓZEF + MARIAN

     

 

 LUTY 2020

NIEDZIELA – 2 lutego – Ofiarowanie Pańskie

10.00

Dziękczynno – błagalna z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie, o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski.

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 lutego

10.00

+ EDMUND + MARIA (1 r . śmierci) PIÓRKOWSCY

CZWARTEK – 13 lutego

16.00

Dziękczynno – błagalna w int. MARII CZUCZWARA – 87 r. urodzin

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 lutego

10.00

 + STANISŁAW + JÓZEFA (f) + FRANCISZEK GŁOWACZ

+ ANNA + JÓZEF + MARCIN BACHULA

++ z rodz. JAROMIN

VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 lutego

10.00

++RODZICE: + PIOTR + MARIANNA

+ JAN KRZYŻANOWSKI

++ z Rodzin: CZYCZWARA, URBANIAK, PACYNA, KUMIEC, SZCZEPAŃSKICH

 

 

STYCZEŃ 2020  

PONIEDZIAŁEK – 6 stycznia – OBJAWIENIE PAŃSKIE

10.00

GRĘBOSZÓW

+ ADAM + PIOTR MROWIEC

+ MARIA + MICHAŁ MAZEPKA

NIEDZIELA – 13 stycznia – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

10.00

GRĘBOSZÓW

+ANTONI + GENOWEFA + STANISŁAWA CZUCZWARA

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 stycznia

10.00

GRĘBOSZÓW

+ WACŁAW + ZOFIA + STANISŁAW + HALINA KRAUZ

+ ANIELA + ROMAN + ZDZISŁAW + ZAWADZCY

III NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 stycznia

10.00

GRĘBOSZÓW

Dziękczynno – błagalna w int. IRENY RÓŻAŃSKIEJ – 80 r. urodzin

CZYTANIA

POLECANE STRONY